Markalarımız

Anasayfa > Markalarımız

Öyküsü 1997 yılında başlayan ATLAS , yük kaldırma taşıma ekipmanları, istif makineleri konularında uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen makine ve ekipman markalarından biridir. Atlas; sektöre adım attığı ilk günden bu yana güvenlik, insan sağlığı, satış sonrası hizmet, çevre ve yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, yenilik, mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çabalamaktadır. ATLAS ; ceraskallar, hubzuglar, vinçler, krikolar, manyetik kaldırmalar, transpaletler, akülü, aküsüz istif makineleri ve forkliftler dahil olmak üzere geniş kapsamlı ürün portföyüne sahiptir. Atlas; Sektörde ürün ve satış sonrası hizmet kalitesiyle öne çıkmış, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satıcı ve kullanıcı firmalar tarafından kabul görmüş, çok bilinen ve güvenilen bir marka olmuştur.

Başarımız yenilik üzerine kuruludur. Esnek elektrikli miller vasıtasıyla sabit elektrik motorlarıyla çalışan elle kontrol edilen aletler geliştirdiğimiz 1922'de durum böyle oldu. 1954 yılında, süreçte "FLEXing" in icat edildiği ilk yüksek hızlı açılı taşlama makinası olan DL 9'u piyasaya sunduğumuzda değişmedi. Açı öğütücülerimizi daha güvenilir, etkili ve kullanıcı dostu yapmak için geliştirmeye devam ettik Onları. 1997 yılında tavan ve duvarlar için uzun boyunlu zımpara makinesi - FLEX Giraffe® - ve en yeni Zürafa jenerasyonu üreten ilk elektrikli el aleti üreticisiyiz.

Neden bu kadar çok profesyonel RIDGID® tools kullanıyor? Yanıt basittir... güven. Milyonlarca RIDGID tools her gün fabrikalarda, inşaat alanlarında ve sayısız başka zorlu ortamda işe girişiyor. Bu aletler aşırı sıcak ve soğukta çalışır, çamur ve toza dayanır ve gün boyunca güvenilir bir performans sunar. RIDGID tools dünya çapında sizin gibi profesyonellerin işlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmasını sağlayan endüstri lideri ürünler olarak bilinir. RIDGID tools'un geliştirilmesindeki tasarım parametrelerinden biri verimli çalışmalarıdır. Mühendislik birikimimizle her ürünün kolay kullanılmasını sağlarız. Ayrıca, aletlerimizin ve makinelerimizin kaliteden ödün vermeden işi mümkün olduğunca hızlı yapmalarını sağlamak için yenilikçi özellikler ekleriz. İşinizdeki sürekli değişen taleplere uyacak yenilikçi ürünler geliştirmek ve üretmek RIDGID'te sürekli bir süreçtir. Sürekli gelişen teknolojilerimiz sadece bugünün sorunlarını çözmenize yardımcı olmakla kalmaz, gelecekteki gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmışlardır..

FUSION KLPRO BORU KAYNAK MAKİNASI FUSION markasının üretimi ve isim hakkı KLPRO tarafından devir alınmıştır. Bu güne kadar memnuniyet ile Kullandığınız FUSION marka ürünler ARGE çalışması ile daha iyi şartlarda üretilmeye devam etmektedir.

ÖZÇELİK Makina, daha iyi bir gelecek için doğayla dost, sürdürülebilir mimariye sahip, modern şehirlerin inşası için teknolojiler geliştirmektedir. Enerji verimli makinalarımız, Alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde yüksek hassasiyet, verimlilik ve kalite sunarak, daha az malzeme tüketimine ve doğal kaynakların korunmasına olanak sağlar. 1980 yılında Hasan ÖZÇELİK tarafından kurulan şirket, bugün Alüminyum ve PVC profil işleme alanında Dünyanın önde gelen makina üreticilerindendir. İstanbul’da 20.000 m² kapalı alana sahip olan ÖZÇELİK Üretim Üssü, Dökümhaneden-CNC İşlemeye, Talaşlı İmalattan - Pnömatik Üretimine, tüm üretim ve montaj hatlarına sahip, sektördeki TEK ENTEGRE tesistir. ÖZÇELİK Makina bu üretim gücünü, kaliteli üretim ve hızlı teslimat olarak, müşterilerinin avantajına sunmaktadır

ULTRALUBE Plews / Edelmann, 40 yılı aşkın bir süredir, donanım, denizcilik, endüstriyel, otomotiv ve tarımsal pazarlar gibi çeşitli endüstrilere, ayrıca dünyanın her yerindeki ev, garaj ve avluya üstün yağlayıcılar ve nüfuz ediciler geliştirdi ve dağıttı. En yeni ürünlerimiz, ULTRALUBE ® profesyonel sınıf yağlar, yağlar ve sprey yağlayıcılar, yenilenebilir ABD'den yetiştirilen ürünlerden üretilen, çevreye duyarlı, bitki esaslı ürünlerdir. UltraLube® ürünleri, sürtünmeyi, ısıyı ve aşınmayı petrol esaslı ürünlerden daha iyi bir şekilde azaltır ve işyerinde ve evde kullanımı daha güvenlidir.