Sulu Taşlama Makinası FLEX L 12-3 100 WET

SULU GRANİT - MERMER TAŞLAMA

SULU TAŞLAMA MAKİNASI - FLEX  L 12 - 3 100 WET
 

Flex LE 12-3 100 sulu taşlama makinası 1150 vat gücünde motora ve 115 mm maksimum disk çapına sahiptir. Sulu taşlama makinasında bulunan VR tam dalga elektronik kontrol ile; takojenaratörlü sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, aşırı yüklenmeye karşı koruma ve hız seçeneği vardır. Sulu taşlama makinesi materyallerin maksimum yüzey kaliteye ulaşması için yüksek torka sahiptir. Sulu taşlama makinasında bulunan halka tutma kolu dikey yüzeylerde bile çalışırken makinesi emniyetli bir şekilde kavramanızı sağlar. Sulu taşlama makinasındaki; toz boya ile kaplı vernikli manyetik ped yıpranma ve aşındırıcı tozlara karşı ilave koruma ile daha uzun ömürlüdür. Yeni su besleme ve kontrol sistemi sulu taşlama makinesinin gövdesinin alt kısmına yerleştirilmiştir. Destek pedinin tam üzerinde çalışmanızı ve görüşünüzü engelleyen herhangi bir unsur yoktur.

Sulu taşlama makinasında 2 metre özel hortum mevcuttur. İlave hortum emniyet cihazına gerek kalmaz. Sulu taşlamanın 2 metrelik özel hortumu esnekliği artırır, ağırlığı azaltır ve hortum klipslerinden kaynaklanabilecek yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Flex sulu taşlama makinesindeki eğik fiş yalnızca yalıtım transformatörüne bağlanabilir. Emniyet nedeni ile yalnızca Flec TT 2000 yalıtım transformatörüne bağlanarak çalıştırılmasına müsade edilir. Flex  sulu taşlama makinasında milli kilit sistemi mevcuttur.

Ağırlık 2.4 Kg
Elektronik Hayır
Güç 1150 Watt
Liste Fiyatı 570 €
Maks. Devre Kesici Hayır
Maks. Disk Çapı 115 mm
Marka FLEX
Sulu Sistem Evet
Yüksüz Hız 3700 d/d